
Зручна сумка на пояс Wallaby 2907-1 black TS
275 ₴
- В наявності
- Код: 2907-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна сумка на пояс Wallaby 2907 blaсk
Сумки на пояс купити варто тим, хто віддає перевагу не обтяжувати свої плечі непотрібними речами. Зручніше носити із собою паспорт, гроші, мобільний і ключі, які легко поміщаються в поясну сумку. Головне — це зручність і свобода рук, яка дарує поясна сумка, що затишно розміщуються на стегнах господаря!
Опис товару:
Зручна та практична сумка на пояс.
Регульована довжина обхвату.
Чотири кишені на блискавці.
Мінімальний діаметр 65 см.
Максимальний — 130 см.
Характеристики:
Матеріал: щільна жатка.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 20x12x10.
Вес(кг): 0.14.
Об'єм: 2,21 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Об`єм | 1 л |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | На пояс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


