
Армійський підсумок для автоматного магазину, ріжка, обойми Ukr Military койот TS
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645235-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армійський підсумок для автоматного магазину, ріжка, обойми Ukr Military койот S1645235
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Одне відділення для одного автоматного ріжка закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації ріжка.
На зворотному боці розташовані дві петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 9х20х3 см.
Вага: 70 г.
Цвет: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.07 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Висота (1) | 20 |
| Довжина | 3 мм |
| Довжина (1) | 3 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина | 9 см |
| Ширина (1) | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴









