
Дорожня сумка з розширенням 40 л Wallaby 365-1 чорна TS
1 003 ₴
- Готово до відправки
- Код: 365-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка спортивна з розширенням 40 л Wallaby 365 чорний із сірим
Містка спортивна сумка-трансформер із розширювачем на змійках із боків чудово підійде для тренувань, прогулянок або невеликих поїздок. Сумка підійде не тільки для занять спортом, але і як недорога альтернатива дорожній сумці.
Опис товару:
Основне відділення на блискавці.
Завдяки блискавці-розширювачів із боків основного відділення можна змінювати розмір основного відділу.
На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці.
З боків сумки розташовані 2 місткі кишені на застібках-блискавках.
Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зношуванню тканини.
Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 365.
Виробник: Wallaby, Україна.
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри в см (ДхШхВ): 54 (66 з розширенням)/25/30 см.
Об'єм: 40/50 (у разі відкритих розширювачів) л.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴





