
Сумка дорожня 22 л Wallaby 2686-1 чорний TS
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2686-1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика дорожня сумка 22 л Wallaby 2686-1 чорний синім
Представляємо Вам практичну невелику сумку дорожню для короткострокових поїздок, відряджень на 1-2 дні.
Опис товару:
Класичний дизайн.
Матеріал поліестер з водовідштовхувальним просоченням.
Просторе основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на передній стінці сумки.
Дві бічні кишені на блискавці.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 2686-1.
Розміри в см (ДхШхВ): 45/21/25 см.
Об'єм: 22 л.
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний із синім.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 22 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴





