
Армейська аптечка, військова сумка для медикаментів 3L Ukr Military Нацгвардія України, хакі TS
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1645238-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Армейська аптечка, військова сумка для медикаментів Ukr Military, Україна Нацгвардія України S1645238 хакі (оліва)
Опис виробу:
Аптечка виготовлена з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Одне відділення на блискавці. Усередині розташовані два відкритих відділення, дванадцять еластичних петель для фіксації медичних препаратів.
На тильній стороні сумки розташована кріпильна система підвішування Molle.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 14,5х20,5х10 см.
Об'єм: 3 літри
Вага: 150 г.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 |
| Высота | 20.5 см |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Тип (1) | Аптечка |
| Ширина | 14.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









