
Сумка дорожня 57 л Wallaby, Україна 3071 піксель ВСУ TS
1 070 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3071 pixel-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камуфляжна дорожня сумка 57 л Wallaby, Ваалабі, Україна 3071 pixel піксель ВСУ
Практична дорожня сумка з дуже міцною конструкцією для прихильників подорожувати від торгової марки Wallaby.
Опис товару:
Дорожня сумка середніх розмірів виготовлена в класичному стилі.
Матеріал поліестер із вологовідштовхувальним просоченням.
Містке основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Міцні та зручні ручки середньої довжини, які пришиті до стін сумки на всій висоті.
Регульований ремінь для носіння на плечі, з підкладкою на плечі.
Дно сумки додатково ущільнене.
Характеристики:
Артикул: 3071 pixel.
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри в см (ДхШхВ): 60х35х28 см. Обсяг: 57 л.
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: камуфляж піксель ВСУ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 57 л |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 28 см |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴








