
Легкий рюкзак для ноутбука 16 дюймів D-LEX 18L чорний TS
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX660РBK-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний рюкзак для ноутбука 16 дюймів D-LEX на 18 л, чорний LX660РBK
Стильний і практичний рюкзак для ноутбука D-LEX чудово підійде для повсякденних завдань. Легка й акуратна, вона має внутрішню кишеню для ноутбука 15.6"-16". Підходить для прогулянок містом, поїздок на велосипеді, для студентів і школярів 10-11 класів, для прогулянок на природі, екскурсій.
Опис товару:
Захисне відділення для ноутбука з діагоналлю до 16"
Щільні стінки
Водонепроникний матеріал — поліестер Rip Stop
Ергономічна спинка для комфортного перенесення
Регульовані плечові ремені
Основне відділення для паперів та різного приладдя
Кишеня для аксесуарів, сіткові бічні кишені
Двоспрямовані нейлонові блискавки
Металева фурнітура
Характеристики:
Колір: чорний.
Матеріал: полиэстер.
Об'єм: 18 л.
Розмір ШхВхГ (см): 44 x 32 x 13.
Виробник: D-LEX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-LEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Для ноутбуків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴




