
Легкий рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Vinel на 20 л TS
575 ₴
- Готово до відправки
- Код: VL0101BPGY-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Vinel VL0101BPGY на 20 л
Чудовий рюкзак, що виготовлений з високоякісного поліестеру — ідеальне доповнення модного гардероба для активної сучасної людини. Рюкзак дуже практичний у повсякденному використанні, він буде корисний Вам цілий рік і за будь-якої погоди. Висока якість, незвичайний дизайн і практичність — головні переваги цієї моделі.
Опис товару:
Кількість основних відділень у рюкзаку: 1
Закривається на блискавку.
З боків рюкзака 2 відкриті кишені.
Усередині відділення для ноутбука 15,6-16 дюймів
Аксесуар має зручну коротку ручку для перенесення в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Розміри, см 34 × 14 × 44
Об'єм: 20л
Виробник — Vinel
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VINEL |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 440 см |
| Глибина | 140 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 340 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴




