
Армійський підсумок для двох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military піксель ВСУ TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645257-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армійський підсумок для двох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military піксель ВСУ S1645257
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Два відділення для одного автоматного ріжків АК закривається клапаном на липучці, є додаткова еластична стяжка для надійної фіксації ріжків.
На зворотному боці розташовані дві петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розмір ШхВхГ: 9х22х6 см.
Вага: 100 г.
Колір: піксель СУ.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Забарвлення | Пиксель |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 22 см |
| Висота (1) | 22 |
| Довжина | 6 мм |
| Довжина (1) | 6 |
| Кількість лямок | 2 |
| Спеціальні | Стяжка |
| За типом конструкції | М' який |
| Ширина | 9 см |
| Ширина (1) | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴








