
Підсумок тактичний для трьох магазинів M4, M16, AR15 Three Mag Pouch піксель TS
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPM1C1-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсумок тактичний для трьох магазинів M4/М16, AR15 Three Mag Pouch піксель
Опис виробу:
Призначено для розміщення трьох магазинів М4, М16, AR15.
Магазини АК входять, але не застібується кнопка.
Закривається трьома ременями з механічними кнопками.
На дні підсумки є сливний люверс.
Система кріплення: MOLLE.
Характерики:
Материал: нейлон 1000D CORDURA.
Розмір: ШхВТ 26,517х1 см (висота з ремінцем 19,5 см).
Вага: 180 р.
Колір: піксель.
Виробник: США.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.18 г |
| Матеріал | Кордура |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 17 см |
| Довжина | 26.5 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Виберіть значення |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴









