
Тактичний підсумок для медикаментів, армійська аптечка з кордури Ukr Military хакі TS
395 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1645271-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тактичний підсумок для медикаментів, армійська аптечка Ukr Military, Україна хакі S1645271
Опис виробу:
Аптечка виготовлена з міцного зносостійкого синтетичного матеріалу кордура.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на фастексі. Усередині розміщена одна відкрита кишеня.
На дні аптечки розташований вентиляційний отвір.
На тильній стороні сумки розташована кріпильна система підвішування Molle.
Характеристики:
Матеріал: кордура.
Розмір ШхВхГ: 16х20х10 см.
Об'єм: 3 літри
Вага: 150 г.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 г |
| Матеріал | Кордура |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 20 см |
| Висота (1) | 20 |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴









