
Армійський підсумок для трьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі TS
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645273-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армійський підсумок для трьох автоматних магазинів, ріжків АК Ukr Military хакі S1645273
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу — кордура.
Три відділення для трьох автоматних ріжків АК закривається клапанами на механічних кнопках.
На зворотному боці розташовані три петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: кордура.
Розмір ШхВхГ: 30х20х1 см (висота з петлею 25 см).
Вага: 150 г.
Колір: хакі (оливковий).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 г |
| Матеріал | Кордура |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Висота (1) | 25 |
| Довжина | 1 мм |
| Довжина (1) | 1 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М' який |
| Забарвлення | Однотонна |
| Тип (1) | Підсумок |
| Ширина | 30 см |
| Ширина (1) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




