
Рожевий жіночий гаманець клатч з бантиком TS
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 159-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рожевий жіночий гаманець клатч з бантиком Характеристики: Каркас - металевий; Матеріал: Якісна ПУ шкіра; Колір: рожевий; Довжина: 18 см; Ширина: 10 см; Висота: 2,7 см; Дана модель також в наявності кольори: ПЕРСИК, ШОКОЛАД, ЧЕРВОНИЙ, ЧОРНИЙ, БЛАКИТНИЙ, ЧЕРВОНИЙ, СИНІЙ, М'ЯТА Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 27 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



