
Дитячий блискучий рюкзак відображає TS
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 221-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий блискучий рюкзак відображає
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 23 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 10 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴








