-11%

Модний рюкзак міський TS
1 100 ₴
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 356-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модний рюкзак міський
Характеристики:
Матеріал: високоякісна ПУ шкіра;
Глибина: 11 см;
Ширина: 29 см;
Висота: 45 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 290 мм |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 450 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴





