-3%

Жіночий маленький клатч гаманець,яскравий портмоне для жінок TS
360 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий маленький клатч гаманець
Характеристики:
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
Довжина: 11,7 см;
Ширина: 10 см;
Товщина: 3 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 117 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








