-18%

Маленький жіночий рюкзак стеганний
980 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 430-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький жіночий рюкзак стеганний
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Глибина: 10 см;
Ширина: 19 см;
Висота: 23 см;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 410 г |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 19 см |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









