-12%

Дитячий мінірюкзак чорний TS
700 ₴
619 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376А-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий мінірюкзак чорний
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 30 см;
Ширина: 26 см;
Глибина: 12 см;
Дивіться також й інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴





