-31%

Стильна жіноча сумка бананка TS
650 ₴
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 473-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка бананка
Характеристики:
Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Висота: 25 см;
Ширина: 15 см;
Глибина: 8 см;
Переваги:
Яскраві та насичені кольори, красиво переливається на світлі;
Візуально акуратна і компактна, але в той же час досить містка;
Морозостійкість (екошкіра не тріскається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Довжина | 150 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Стать | Жіноча |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴









