-20%

Модна жіноча солом'яна сумочка TS
500 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 477-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча солом'яна сумочка
Характеристики:
Матеріал: солома;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Форма: коло;
Діаметр: 19 см;
Ширина основи: 7 см;
Переваги:
Хіт сезону 2022;
Не має стороннього запаху;
Оригінальний зовнішній вигляд;
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Мoдель. | 1 |
| Підлога | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴









