-15%

Якісний дитячий міні рюкзак Рожевий TS
1 000 ₴
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 199К-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний дитячий міні рюкзак
Характеристики:
Брелок у комплекті;
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 24 см;
Глибина: 9 см;
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 370 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴





