-21%

Стильна жіноча сумка бананка TS
380 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 589-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка бананка
Характеристики:
Матеріал: Еко-шкіра;
Ремінець: тканинний;
Висота: 12 см;
Довжина: 27 см;
Ширина основи: 7 см;
Переваги:
Морозостійкість (екошкіра не тріскається і не тріскається на морозі);
Велика і містка;
Оригінальний зовнішній вигляд, яскравий і виразний дизайн;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відправка в день замовлення
Відправлення з р. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найбільш вигідною ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо накладним платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Высота | 120 см |
| Довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







