-17%

Модний жіночий рюкзак бананка Темно-синій
900 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 461-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модний жіночий рюкзак бананка
Характеристики:
Матеріал: Щільний і високоякісна ПУ шкіра;
Вид: сумка-рюкзак;
Висота: 34 см;
Ширина: 24 см;
Глибина: 10 см;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴





