
Класична чоловіча сумка для документів офісна, чоловічий діловий портфель для роботи, планшета ( 26005 ) TS
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 417-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Класична чоловіча сумка для документів офісна, чоловічий діловий портфель для роботи, планшета
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 36 см;
Ширина за основою: 10 см;
Висота: 23 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 230 см |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴









