
Жіночий міський рюкзак з брелоком міні рюкзачок, набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець Чорний
800 ₴
- В наявності
- Код: 696Ч-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 24 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



