
Дитячий рюкзак сумочка з брелоком ⁇ Дитяча сумка-рюкзак трансформер ⁇ Сумка рюкзак підлітковий для дівчаток Синій TS
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 726С-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 650 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 13 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴



