
Жіноча велика сумка з замочком чорна еко шкіра,сумочка на плече з декоративним замком TS
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 774-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча велика сумка з замочком чорна еко шкіра, сумочка на плече з декоративним замком
Характеристики:
Матеріал: якісна і щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 32 см;
Ширина основи: 14 см;
Висота: 25 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі)
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 250 см |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









