
Жіноча бананка міні сумочка на груди з шипами,сумка-бананка для дівчини еко шкіра чорна TS
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 643Б-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
а
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 250 см |
| Колір | Бронзовий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застібки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка средства | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴







