
Жіночий міський рюкзак сумка-трансформер чорний, сумка-рюкзак жіноча 2 в 1 формат А4 Білий
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 761Б-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






