
Жіноча сумка-рюкзачок рюкзак-трансформер екошкіра, маленький рюкзачок сумочка жіноча 2 в 1 Кенгуру Фіолетовий
950 ₴
- В наявності
- Код: 641-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 480 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴

