-8%

Чоловічий портфель для документів
1 400 ₴
1 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий портфель для документів
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Довжина: 32 см;
Товщина: 7 см;
Висота: 25 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 250 см |
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 300 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴








