
Велика чоловіча сумка бананка на грудях. Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече TS
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1106-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Велика чоловіча сумка бананка на грудях. Чоловічий рюкзак нагрудна сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням;
Висота: 33 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 11 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Довжина | 110 мм |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Великий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Нестандартна |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 330 см |
| Ширина | 210 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









