
Жіночий стьобаний міський рюкзак, прогулянковий рюкзачок якісний Чорний
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1078Ч-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Женский стеганный городской рюкзак, прогулочный рюкзачок качественный
Характеристики:
Материал: Плотная и высококачественная эко кожа премиум класса;
Высота: 26 см;
Ширина: 23 см;
Глубина: 11 см;
Достоинства:
Морозостойкость (не лопается и не трескается на морозе);
Не имеет постороннего запаха (что существенно отличает данный материал от дешевого кожзама);
Тактильно и визуально материал очень похож на натуральную кожу (имеет богатый внешний вид);
Мягкий и эластичный материал;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






