
Жіночий мінігаманець із вишивкою квіточками,маленький портмоне клатч вишивка Чорний TS
360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1034Ч-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий міні гаманець з вишивкою квіточками, маленький портмоне вишивка клатч
Характеристики:
Матеріал: еко шкіра;
Ширина: 13 см;
Висота: 17,5 см;
Товщина: 2 см;
Малюнок: вишивка;
Оплата і доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.08 г |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




