-25%

Жіноча міні сумочка клатч змія рептилія,сумка на ланцюжку під рептилію TS
1 200 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1080-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч змія рептилія, сумка на ланцюжку під рептилію Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра в стилі рептилії (добре тримає форму); Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 22 см; Ширина за основою: 9 см; Висота: 15 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Червоний |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Клатч |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



