-9%

Чоловічий діловий портфель для документів,офісна сумка формат А4 TS
1 600 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1118-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 37 см;
Ширина на основі: 6 см;
Висота: 28 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴









