
Легкий рюкзак з відділом для ноутбука 15,6 дюйма Natec Eland чорний TS
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: NTO-1386-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий міський рюкзак із відділенням для ноутбука 15,6 дюйма Natec Eland чорний NTO-1386
Опис товару:
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака (всередині розташовані дві відриті кишені та дві петлі для ручок).
Зручні плечові лямки регульованої довжини.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Верхня ручка.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300 Ден.
Колір: чорний.
Розміри: 31x44x18 см.
Об'єм: 22 л.
Вага: 450 г.
Максимальна вантажність: 15 кг.
Виробник: Natec.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natec |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Крепление на тележку | Нет |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





