Міський рюкзак із відділенням для ноутбука 14,1 дюйма Natec Bharal темно-сірий
Опис товару:
Оригінальний рюкзак із міцного матеріалу.
Спеціальне бічне відділення для ноутбука з м'якою підкладкою та захисним шаром, призначене для перенесення ноутбуків із діагоналлю 14,1 дюйма.
В основному відділенні є липучка для захисту обладнання від переміщення, відділення для ноутбука з розмірами 360 х 270 мм і менше з розмірами 335 х 270 мм ідеально підходить для планшета або ультрабука.
Регульована ширина рюкзака за допомогою бічних блискавок, розташованих уздовж основного відділення, дає змогу отримати додаткове місце в основному відділенні для документів, книг, аксесуарів.
Внешний карман со прихованою блискавкою.
Додаткова кишеня на клапані рюкзака для дрібних аксесуарів.
Ергономічна вентильована спинка та зручні плечові лямки із сітчастою підкладкою забезпечують комфорт у дальніх поїздках.
Посилена зручна ручка у верхній частині рюкзака дає змогу зручно переносити рюкзак за потреби.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-сірий.
Розміри: 31x43x6-13,5 см.
Вага: 800 г.
Максимальна вантажність: 8 кг.
Виробник: Natec.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 |
| Вікова група (1) | Дорослий |
| Узори і принти (1) | Без візерунків і принтів |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Крепление на тележку | Нет |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴










