
Сумка спортивна 25L Puma Plus Spor Bag II чорна TS
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076904 14-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндрична спортивна сумка Puma Plus Sports Bag II чорна 076904 14
Сумка PUMA Plus Sports Bag II — ідеальний варіант для тренувань. Основне відділення на двосторонній блискавці вмістить усе необхідне. Для дрібниць передбачена фронтальна кишеня на блискавці. Можна носити як у руках, так і на плечі.
Опис товару:
Изделие виготовлено з міцних синтетичних тканин чудової якості, що гарантує довговічність.
Сумка одне основне відділення, у якому також розміщена прозора кишенька для смартфона, ключів або інших цінних речей розміром приблизно 11,5 х 14,5 см.
Бічна кишеня, наприклад, для взуття, неабияк спрощує організацію місця. Завдяки такому розташуванню кишень ви завжди без проблем знайдете те, що Вам потрібно зараз.
Сумку можна носити за допомогою довгого регульованого ременя або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер
Колір: чорний.
Розміри: 49 х 24 х 24 см.
Вага: 300 г.
Місткість: 25 л.
Виробник: Puma, В'єтнам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Ні. |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Величина коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Немає |
| Ручки | Дві |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застібки | Блискавка |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴







