
Чоловіча нагрудна сумка, кросбоді Wallaby 1138 пікселів ВСУ TS
507 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1138 pixel-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча нагрудна сумка, кросбоді Wallaby 1138 пікселів ВСУ
Оригінальне рішення на кожен день — дуже зручна функціональна чоловіча нагрудна сумка з великою кількістю кишень і відділень. З таким виробом усі важливі підручні речі — портмоне, телефон, ключі, документи завжди будуть у Вас під рукою і що важливо під пильним наглядом.
Опис товару:
Сумка має 3 основні відділення на блискавці.
Усередині основного відділення кишеня для телефона або дрібних предметів.
Одна відкрита кишеня на кнопці.
Характеристики:
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: 28х22х2 см.
Матеріал: полиэстер.
Колір: піксель СУ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Нове |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Чоловічий |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Пол (1) | Чоловіча |
| Призначення (1) | Для повсякденного носіння |
| Товщина (1) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴






