
Аптечка тактична MOLLE 2 кишені + відділення резинки
363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15W9.2-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактична аптечка
Розмір: 22х17х5см.
Об'єм: 3 л
Тканина: спецовочна (Оксфорд)
Кріплення : стропи MOLLE
Особливості: всередині 2 кишені та резинка.
Дзвоніть
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 3 л |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Высота | 7 см |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 17 см |
| Основні | |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴



