
Підсумок для турнікету тактичний Моллє
352 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5W16-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсумок для турникету.
Розміри: 17*5*4
Еластична тесьма гарно тримає турнікет.
Зачиняється на фастекс.
Тканина Оксфорд, подвійна.
Кріплення Molle
На звороті подвійна стропа, гарно тримає форму.
Дзвоніть
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Высота | 17 см |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 4 см |
| Основні | |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴








