
Аптечка з підсумком для телефону або турнікету MOLLE
603 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10W16-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний модульний підсумок
Можна використовувати як міні аптечку.
На фронтальній частині розміщений підсумок для турнікета.
Відкривається повністю, в середині є кишеня та резинки.
Тканина оксфорд 600, подвійна фронтальна та задня частини.
Система моллі і додатково система кріплення на ремінь.
Габарити 19*11*7
Дзвоніть
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Высота | 19 см |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 7 см |
| Основні | |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴






