
Баул рюкзак сумка 120 л З підсумком для лопати та стропами для каремату Оксфорд Зелений
1 705 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75W21-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сумка баул армійська з підсумком для лопати та стропами для каремату
Відкривається по всій довжині
Об'єм 120Л
Розміри: 90*40*40 см
Сбоку 2 кармана
Тканина: Оксфорд з пвх пропилок
Сумка-баул з двома нейлоновими лямками, що дозволяє носити сумку на спині як рюкзак, так і в руках як звичайна сумка.
Звоните
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 120 л |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴






