
Ділова сумка з відділом для ноутбука 14,1 дюйма Accura чорна TS
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: ACC6089-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна ділова сумка з відділом для ноутбука 14,1 дюйма Accura чорна
Опис товару:
Предназначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 14,1 дюйма.
Виготовлена з високоякісного міцного нейлону в поєднанні зі штучною шкірою.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташовані: відділ для ноутбука 14,1 дюйма з ремінцем-фіксатором на липучці, кишеня на блискавці, чотири відкриті кишені різного розміру.
Дві ручки середньої довжини зі штучної шкіри.
Знімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: нейлон, штучна шкіра.
Зовнішні розміри: 40 x 29.5 x 6 см.
Внутрішні розміри: 39 x 28.5 x 5 см.
Вага: 0,65 кг.
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: Accura, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Accurat |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип | Сумка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кріплення на візок | Ні |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 295 см |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




