
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча TS
365 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1645304-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складана сумка-тлучка для покупок на колесах, кравчучка жовтогаряча в горошок
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажуть хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця и її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Регулювання розміру | Так |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 0.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Ні. |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴



