
Невелика велосумка, велосипедна сумка на раму Crivit чорна TS
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100360662002-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосумка, велосипедна сумка на раму невеликого розміру Crivit чорна
Опис товару:
Компактна сумка, у яку помістяться необхідні речі під час подорожі на велосипеді/
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Гачок для ключів і дві сітчасті кишеньки всередині сумки.
Завдяки регульованим тримачам для велосипедів сумка підходить для більшості типів велосипедів. Ви можете міцно та надійно застебнути сумку всього кількома рухами рук.
Універсальний колір сумки чорний можуть носити жінки, чоловіки та діти. Вона також ідеально поєднується з будь-яким кольором велосипеда.
Із застібками-липучками для фіксації на рамі.
Світловідбивні смужки на обох сторонах сумки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 25 x 10 х 5 см
Вага: 80 г.
Призначення: встановлюється на раму велосипеда.
Виробник: Crivit.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка під раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴
