-22%

Маленький жіночий гаманець стьобаний,міні портмоне на блискавці TS
450 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1210-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленький жіночий гаманець стьобаний, міні портмоне на блискавці
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 11 см;
Товщина: 3 см;
Висота: 10 см;
Закривається на блискавку;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 110 г |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленький жіночий гаманець стьобаний, міні портмоне на блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴









