Шкіряна чоловіча сумка на плече Mykhail Ikhtyar, Україна коричнева
Опис товару:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на двох магнітах. Усередині розташована кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на передній стінці сумки під клапаном.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Відкрита кишеня на тильній стороні сумки.
Незнімний регульований наплічний ремінь виготовлений у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
*Наппа (лицьова шкіра) — виробляється з найкращої сировини з так званим «натуральним обличчям». Вона піддається мінімальному шліфуванню та не тисненню, що дає змогу зберегти унікальний природний малюнок поверхні, на якій можна розгледіти «живу» структуру клітин верхнього шару дерми (мережі). Тому на поверхні шкіри з натуральним «обличчям» можуть переглядатися прожилки, шрами, подряпини, наслідки укусів комах, роді плями та інші сліди життя тварини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: коричневий.
Фурнітура: срібло.
Розміри сумки (ШхВхГ): 23х25х6 см (товщина з передньою кишенею 8 см).
Виробник: Михайл Їхтяр, Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка чоловіча |
| Призначення | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Бренда | Mykhail Ikhtyar |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴










