-13%

Чоловічий діловий портфель для документів формат А4,чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра кенгуру TS
1 500 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1072С-TS
+380 (95) 927-61-31
Вайберповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра кенгуру
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 38 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 |
| Высота | 290 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 380 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








